Vybavení chalupy

Chalupa je vybavená tak, abyste tu mohli pohodlně strávit víkend nebo i delší dobu.

Ubytování

Pro ubytování jsou k dispozici 3 ložnice. V přízemí najdete ložnici s manželskou postelí a dvoupatrovou postelí, v prvním patře je ložnice s manželskou postelí a pak velká ložnice pro mládež, kde budete mít k dispozici 8 matrací na roštech. V případě potřeby je možné použít rozkládací sedačky v prvním patře a také tři další matrace.

Elektřina

Rozvaděč s jističi pro jednotlivé okruhy je umístěn venku vedle dveří do suterénu v šedé skříni, ve skříni najdete popis u každého jističe. Chalupa má instalován proudový chránič.

Voda

Jako zdroj vody slouží studna, v suterénu je instalováno čerpadlo. Vodu doporučujeme pro běžné použití převařit. Voda se ohřívá v elektrickém bojleru, který má omezenou kapacitu. V letním období je nutné s vodou šetřit.

Hygiena

K dispozici máte dvě koupelny se sprchovými kouty - v přízemí a v prvním patře. V každé koupelně jsou dvě umývadla. Na chalupě jsou dvě WC.

Kuchyně

Kuchyně je kompletně vybavená nádobím (hrnky, talíře, příbory, hrnce - i větší, běžné kuchyňské potřeby). Kromě toho v ní najdete elektrický sporák s troubou, lednici s mrazákem, mikrovlnku a varnou konvici. V suterénu je k dispozici i velký mrazák, který ale běžně nezapínáme.

Pračka

Při delších pobytech si možná budete chtít něco přeprat. V suterénu najdete pro tento účel automatickou pračku.

Topení

Topit můžete v krbu, pod schody je pro tento účel připravené dřevo, nebo můžete nasbírat dřevo v lese. V zimním období je v provozu kotel na pelety, který funguje automaticky, je třeba jenom čas od času dosypávat pelety do zásobníku u kotle. Topení se ovládá pomocí termostatu na stěně ve společenské místnosti. Pokud topíte v ÚT i v krbu, je třeba trochu zatáhnout ventil na radiátoru ve spol. místnosti a zvednout teplotu na termostatu, aby oběhové čerpadlo běželo a vyhřívaly se ostatní místnosti.

Mobilní signál, internet

Na chalupě je k dispozici mobilní signál všech operátorů. Připojit se můžete pomocí LTE (pokud váš mobil tuto technologii podporuje). Wifi na chalupě není k dispozici.

Volný čas

Na chalupě jsou vám k dispozici šipky a pingpongový stůl s pálkami a míčky.